Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.04.2018r.

Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

 

Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury Słowa Bożego, przy stoliku z prasą znajdują się karteczki z wersetami Pisma św. bardzo prosimy o zabranie ich do naszych domów.

 

Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

W poniedziałek i piątek o godz. 16.00. - spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. We wtorek w środę po mszy św. wieczornej.

Dzisiejsza składka na tacę i w kopertach na potrzeby naszej świątyni, a mianowicie na potrzeby pokrycia kosztów zimowego ogrzewania.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’: m.in. - Dzisiejsze Narodowe Czytanie Pisma Świętego koncentruje się na Liście do Rzymian. Co św. Paweł chciał nam przekazać ?  Za tydzień w „Gościu Niedzielnym” dodatek – adhortacja apostolska papieża Franciszka – o świętości w świecie współczesnym.

 

 

W IMIENIU NASZEJ MILENKI CYGAN I JEJ RODZICÓW TRADYCYJNIE BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA NIEJ o 1 % PODATKU. ULOTKI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZY STOLIKU Z PRASĄ.

NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY OŚWIECA SWOIM SŁOWEM KAŻDY DZIEŃ ŻYCIA SOLENIZANTÓW I JUBILATÓW ROZPOCZYNAJĄCEGO SIĘ TYGODNIA.

 

Więcej artykułów…