Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18.03.2018 r. – V Niedziela Wielkiego Postu.

W imię Boże rozpoczynamy nasze Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie witamy wśród nas Księdza Rekolekcjonistę ks. Ryszarda Ożóg jezuitę, który przez cztery kolejne dni mocą Bożą będzie przemieniał nasze serca. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich prawdziwym czasem nawrócenia.

Porządek Rekolekcji znajduje się w gablocie, na stoliku z prasą oraz na stronie internetowej naszej parafii. Dzisiaj o 14.00. Droga krzyżowa, o 15.00. gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i o godz. 16.00. msza św. z nauką ogólną, o 16.50 nauka stanowa dla kobiet. JUŻ OD JUTRA MSZE ŚWIĘTE WIECZORNE W NASZYM KOŚCIELE BĘDĄ O GODZ. 1800. W CZASIE REKOLEKCJI TRADYCYJNIE RANO MSZE ŚW. O GODZ. 800.

Spowiedź wielkopostna w naszej parafii będzie w środę - rano od godz. 800 do 1200 z przerwą o 930 oraz po południu od 1430 do 18°° z przerwą o 16°°. Dzieci zapraszamy na mszę św. o godz. 1630.

We wtorek od godz. 930 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłasza

w zakrystii.

W PIĄTEK ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTO TYLKO MOŻE PO MSZY ŚWIĘTEJ o godz. 1800 WYRUSZYMY DROGĄ KRZYŻOWĄ ULICAMI NASZEJ PARAFII - TRASĄ PROCESJI BOŻEGO CIAŁA. ROZPOCZĘCIE DROGI KRZYŻOWEJ PRZY STARYM KOŚCIÓŁKU.

Jak co roku zbieramy produkty spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii. Przed kościołem można nabyć oraz baranki wielkanocne.

Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Na uroczystą Mszę Świętą z zawierzeniem mężów i ojców św. Józefowi zapraszamy wieczorem.

PRZEZ CAŁY WIELKI POST W KAŻDY PIĄTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI O GODZINIE 1615 o 1700 MSZA ŚWIĘTA o 1730 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH.

W NIEDZIELĘ DROGA KRZYŻOWA o godz. 1400 o 1500 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym, po nich msza święta bez kazania.

W przyszłą niedzielę poświęcenie palm przed kościołem o godz. 11.00. oraz po mszy świętej tradycyjnie rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą i największą palmę.

Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za złożone tydzień temu 0fiary na potrzeby naszej świątyni a mianowicie na potrzeby opłat bieżących oraz opłat do Kurii.

Tradycyjnie planujemy udział asysty w procesji rezurekcyjnej. Chętnych do udziału zapraszamy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1100.

 

Burmistrz naszej Gminy i Sułkowicki Ośrodek Kultury zapraszają na kiermasz Wielkanocny w przyszłą niedzielę na rynku w Sułkowicach w godzinach od 8-13.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’: m.in. - O pięciu latach pontyfikatu papieża Franciszka, jego stylu, energii i nowych kierunkach przez niego wyznaczonych.

W IMIENIU NASZEJ MILENKI CYGAN I JEJ RODZICÓW TRADYCYJNIE BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA NIEJ O 1 % PODATKU. ULOTKI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZY STOLIKU Z PRASĄ.

Niech św. Józef opiekuje się solenizantami i jubilatami rozpoczynającego się tygodnia.

Więcej artykułów…