Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła – 24 X 2021 r.

1. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna cały Tydzień Misyjny. Po Mszach św. przy kościele zbierane są ofiary do puszek na kontynuację adopcji dzieci na misjach.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

• w czwartek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

3. Trwa październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30, a w Niedzielę o godz. 15.30. Ostatnie w Niedzielę. W tym tygodniu modlimy się szczególnie za misje i za naszych zmarłych.

4. W zakrystii przyjmowane są wypominki roczne, jednorazowe i intencje na Msze św. wspólne we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Kartki są do zabrania na stoliku za filarem.

5. Możliwość spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych w piątek i sobotę od godz. 16.30.

6. Bóg zapłać:

- za ofiary do kopert i na tacę na potrzeby naszej Parafii i Kościoła: opał na ogrzewanie kościoła i plebanii: 11600 zł. (73 koperty: 8000 zł.)

- za ofiary wpłacane na konto Parafii.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego GN i Stasia.

8. Wszystkim życzę troski o zdrowie swoje i innych oraz dobrej Niedzieli i tygodnia.

9. Jesteśmy zbawieni wielkim zbawieniem w Chrystusie Jezusie. Bóg wyrwał nas z mocy ciemności i przeniósł do Królestwa Syna swego umiłowanego, w Którym mamy odpuszczenie grzechów. Królestwo Boże jest teraz wewnątrz nas i pośród nas - sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. Pan odmienił nasz los na zawsze, należymy do tych, których przeznaczył, powołał, usprawiedliwił i obdarzył chwałą. Nasze usta są pełne śmiechu, a język śpiewa z radości. Jakże wielkie rzeczy nam Pan uczynił!

Więcej artykułów…