Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.04.2018r.

Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata i aż do końca czasu.

 

Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.

 

Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

 

Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.

 

 

We wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00. - spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Bóg zapłać za złożone dary tydzień temu na naszą świątynie.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’: m.in. - Bezpłatny dodatek - adhortacja apostolska papieża Franciszka „Gaudete et exultate” – o świętości w świecie współczesnym.

 

W IMIENIU NASZEJ MILENKI CYGAN I JEJ RODZICÓW TRADYCYJNIE BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA NIEJ o 1 % PODATKU. ULOTKI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZY STOLIKU Z PRASĄ.

DOBRY PASTERZ NIECH PROWADZI SOLENIZANTÓW I JUBILATÓW TEGO TYGODNIA.

Więcej artykułów…