Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.01.2018r. III Niedziela Zwykła.

Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

Nasz pan burmistrz Zespół Pieśni i Tańca Elegia Stowarzyszenie Gospodyń Kalina Ośrodek Pomocy w Sułkowicach Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają nas dziś na spotkanie opłatkowe oraz na Jasełka na godz. 14.00. do naszej Strażnicy.

W tym tygodniu patronują nam:

W środę - św. Franciszek Salezy. W czwartek – św. Paweł Apostoł. W piątek - święci Tymoteusz i Tytus.

 

Z wizytą duszpasterską pragniemy nawiedzić mieszkańców:

 

W poniedziałek - od godz. 8.00 mieszkańców ul. Bukowej - od państwa Bargieł do pana Kazimierza Przały oraz po południu mieszkańców Starcówki od państwa Laton.

 

We wtorek - od godz. 14.00 mieszkańców ul. Słonecznej od państwa Biela do państwa Opryszek.

 

Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na potrzeby naszej świątyni.

 

W przyszłą niedzielę grupa charytatywna przed kościołem będzie kwestować o pomoc dla Leny Cholewy.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym m.in. – „Nie mam wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska” – przekonuje arcybiskup Tadeusz Wojda z Białegostoku.

 

W IMIENIU NASZEJ MILENKI CYGAN I JEJ RODZICÓW TRADYCYJNIE BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA NIEJ o 1 % PODATKU. ULOTKI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZY STOLIKU Z PRASĄ.

 

Więcej artykułów…