Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12 Niedziela Zwykła - 24.06.2012 r.

Dzisiaj o godzinie 15.30. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 16.00. msza święta.

W czwartek przypada wspomnienie św. Ireneusza biskupa. Od godziny 16.00. okazja do spowiedzi szczególnie dla dzieci przed pierwszym piątkiem miesiąca i na zakończenie roku szkolnego. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła msze święte o 7.00. 9.00. i 18.00.

Na godzinę 10.00 w tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz wszystkich nauczycieli i wychowawców na mszę świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego.

 

W sobotę Wspomnienie NMP – na mszy św. wieczornej zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją wokół kościoła.

 

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM ZA ZŁOŻONE OFIARY NA REMONT DACHU NASZEJ ŚWIĄTYNI złożyliśmy 12 tysięcy złotych. Szczególne Bóg zapłać rodzinie, która złożyła na ten cel 10 tysięcy zł. – rodzina ta chce pozostać anonimowa. W tym momencie na remont dachu na koncie w banku mamy jako parafia 22 tysiące złotych.

 

W OKRESIE WAKACYJNYM OD LIPCA CZYLI OD NAJBLIŻSZEJ NIEDZIELI DO SIERPNIA WŁĄCZNIE W NASZYM KOŚCIELE W CIĄGU TYGODNIA BĘDZIE TYLKO JEDNA MSZA ŚWIĘTA:

W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I PIĄTKI WIECZOREM O GODZINIE 18.00. WE WTORKI CZWARTKI I SOBOTY RANO O GODZINIE 6.45. W NIEDZIELĘ BĘDĄ TYLKO TRZY MSZE ŚWIĘTE o 7.00. 9.00. i o 11.00.

Dużo mamy ostatnio próśb o pomoc ale ta jest bardzo wyjątkowa dotyczy małego sześcioletniego Mateuszka Chrobaka z Sułkowic, którego serce słabnie a jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja w Klinice w Monachium. W imieniu rodziców bardzo prosimy o pomoc dla niego w przyszłą niedzielę po mszach świętych.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in. płyta CD z nowymi piosenkami Deus Meus, jednego z najlepszych polskich zespołów grających muzykę chrześcijańską.

Więcej artykułów…