Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 8.04.2012 r.

 

 

OTO RADOSNY DZIEŃ! JEZUS ŻYJE On uleczył wszelkie rany naszego serca, rany grzechu i rany śmierci. Ocalił naszą godność, bo Miłosierdzie Jego nieskończone. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości.

WSZYSTKIM DROGIM PARAFIANOM I GOŚCIOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA BOŻEJ ŁASKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, NIECH CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY DA NAM SIŁĘ W POKONYWANIU CODZIENNYCH TRUDNOŚCI, NIECH POTĘGA PANA NIEBA I ZIEMI SPRAWI, BY NASZE ŻYCIE OSOBISTE, RODZINNE I SPOŁECZNE ZAKWITŁO POKOJEM I MIŁOŚCIĄ.

Dzisiaj o godz. 6.00. msza św. rezurekcyjna. Następne msze święte o 9.00. 11.00. i o 16.00. Jutro drugi Dzień Świąt msze św. o 7.00. 9.00. 11.00. i 16.00. Składka przeznaczona będzie na U.J.P.II.

 

W najbliższy czwartek o godzinie 17.00. młodzież naszej parafii klas trzecich gimnazjalnych i pierwszych licealnych przyjmie z rąk ks. Biskupa Jana Zająca Sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

 

Pierwsze miejsce w konkursie na najpiękniejszą palmę zdobyła Kinga Piątek z klasy V /wysokość palmy 5 metrów 50 cm./ Drugie miejsce Oskar Szczurek z klasy II. Trzecie miejsce Przemek Miętka - 6 lat. Wszystkim dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie.

Rodzice czteromiesięcznego Dawidka z Jawornika dziękują za pomoc finansową wszystkim ofiarodawcom. W intencji ofiarodawców zostanie odprawiona msza święta zamówiona przez rodziców 19.04. o godz. 6.45. Natomiast w intencji Dawidka o zdrowie msza św. będzie 23.04. o godz. 6.45.

W najbliższy wtorek o godz. 10.00. spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej świątyni związanych z remontem dolnej kaplicy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’ m. in. wzruszająca opowieść kobiety, która przeżyła katastrofę kolejową pod Szczekocinami.

Więcej artykułów…