Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 18.03.2012 r.

Dzięki panu Waldemarowi Wolskiemu, któremu składamy serdeczne Bóg zapłać nasza parafia posiada stronę internetową: www.parafiarudnik.pl na której można znaleźć; aktualności o naszej wspólnocie oraz między innymi ogłoszenia i  intencje mszy świętych.

Dziś po południu droga krzyżowa o 1400 o 1500 Gorzkie żale o 1600 Msza święta.  Na Gorzkich żalach będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu. Dzisiaj po mszy świętej wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Jak co roku zbieramy produkty spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii.

W poniedziałek Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca N.M.P. W tym dniu rocznica święceń biskupich ks. Kardynała Stanisława Dziwisza polecajmy Go Panu Bogu w naszych modlitwach.

W środę po wieczornej mszy świętej spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

W PIĄTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI O 1615. MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 1700 i o 1730 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH.

PROSIMY O RODZINNE I OSOBISTE MODLITWY

O BŁOGOSŁAWIONE OWOCE NASZYCH REKOLEKCJI PARAFIALNYCH

KTÓRE ROZPOCZNĄ SIĘ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ:

O godz.7.00. będzie msza św. z nauką ogólną.

O godz. 9.00. msza św. z nauką dla młodzieży.

O godz. 11.00. msza św. z nauką dla dzieci.

O godz. 15.00. gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

0 godz. 16.00. msza św. z nauką dla małżeństw.

W tygodniu poprzedzającym Dzień Świętości Życia módlmy się szczególnie w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Przed kościołem do nabycia baranki wielkanocne.

Już dzisiaj ogłaszamy konkurs na najwyższą i najbardziej pomysłowo wykonaną palmę. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę palmową po mszy św. o godz.11.00. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej świątyni, które szczególnie będą przeznaczone na remont dolnej kaplicy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’ m. in. – O rekolekcjach zamkniętych oraz o niesprawiedliwym traktowaniu Telewizji Trwam.