Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Prośmy Boga, aby w tych niełatwych czasach, przy tylu zagrożeniach i celowych atakach różnorakich wrogów nasze rodziny stawały się prawdziwym domowym Kościołem. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 11.00. będzie szczególne błogosławieństwo dla dzieci. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego.

Zbliżamy się do końca roku kalendarzowego 2012. Jutro podczas mszy św. dziękczynno-przebłagalnej, którą odprawimy o godzinie 17.00 podziękujemy Bogu – Dobremu Ojcu w Niebie za miniony czas, za dobro, któregośmy w tym czasie doznali. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi codziennie przed mszą świętą, a w piątek od godziny 15.30. Wyjazd do chorych w piątek rano po mszy św.

W najbliższy wtorek, 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2013. Tego dnia w szczególny sposób będziemy modlili się o pokój na świecie. Porządek Mszy Świętych w naszym kościele jak w każdy dzień świąteczny: o 7,9,11 i 16.

13 stycznia w niedzielę Chrztu Pańskiego pragniemy zorganizować w naszej parafii o godzinie 14.00. rodzinny koncert kolędowy. Zapraszamy rodziny aby wcześniej zgłosić w zakrystii tytuł wykonywanej kolędy.

KOLĘDA W TYM TYGODNIU:

2 STYCZNIA – ŚRODAod godz: 800 – /Dolny Rudnik od pani Marii Zajda do Andrzeja Stręk./

3 SYCZNIA – CZWARTEK od godz: 800 / Dolny Rudnik od państwa Włoś do p. Jana Król./

5 STYCZNIA – SOBOTA od godz: 800 – /ul. Centralna od Jana Światłoń do Tadeusza Szybowskiego./

7 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEKod godz: 1500 / Dolny Rudnik od Tadeusza Woźniaka do Zygmunta Starzec./

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

Więcej artykułów…