Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 11 Niedziela Zwykła - 17.06.2012 r.

 

 

Dzisiaj o godzinie 15.30. nabożeństwo czerwcowe o 16.00. msza święta. Na plebanii o godz. 16.45. spotkanie Rady Duszpasterskiej.Podczas koncertu naszej scholii w zeszłą niedzielę zebraliśmy na specjalistyczny sprzęt dla Antosia 3057 zł. Za dar serca i okazaną tak wielką pomoc w imieniu rodziców Antosia bardzo dziękujemy.

 

Jutro o godz. 8.00. wyjazd dzieci z klas drugich do Matki Bożej Ludźmierskiej i do Zakopanego.

 

We czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

 

Polski Komitet Pomocy Społecznej informuje, że wydawanie żywności odbędzie się 18 czerwca w poniedziałek, w Przedszkolu Samorządowym nr. 2 w Sułkowicach, w godzinach od 16.00. do 18.00. Należy przynieść ze sobą skierowanie z Ośrodka Pomocy Społecznej. Bez tego dokumentu otrzymanie żywności nie będzie możliwe.

 

Dzisiaj Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Dyrektor Poradni Specjalistycznych ,,AGA-VIT” w Sułkowicach zapraszają mieszkańców gminy od 10.00 do 15.00. na starą plebanię w Sułkowicach w ramach akcji biała niedziela będzie można uzyskać konsultację kardiologiczną, zmierzyć ciśnienie krwi, zbadać poziomu cukru i cholesterolu oraz wykonać EKG.

Panu Józefowi Szczurkowi dziękujemy bardzo za wykonanie podestu pod organy, który komponuje się z całością wystroju na chórze.

W gablocie znajduje się informacja na temat bezpłatnych zabiegów walki z bólem pleców, nóg czy rąk. Zapisy poprzez rejestrację telefoniczną.

 

BÓG ZAPŁAĆ ZA ZŁOŻONE DZIŚ OFIARY NA REMONT DACHU NASZEJ ŚWIĄTYNI.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in. wielki kompozytor Wojciech Kilar mówi o łasce wiary, o wielkiej miłości do żony oraz o wdzięczności Bogu za życie.

Więcej artykułów…