Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – 26.08.2012 r. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

 

Przeżywamy ostatni tydzień wakacji. MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU CODZIENNIE RANO O GODZ. 645 I WIECZOREM O GODZ.1800, A W NIEDZIELE O 700, 900, 1100 ORAZ O GODZ. 1600.

 

W TYM TYGODNIU w poniedziałek przypada wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, w środę wspomnienie męczeństwa Jana Chrzciciela, w sobotę bł. Bronisławy dziewicy. W sobotę od godziny 1630 będzie okazja do spowiedzi przed nowym rokiem szkolnym.

W przyszłą niedzielę po mszy świętej wieczornej spotkanie z członkami Żywego Różańca.

BURMISTRZ NASZEJ GMINY serdecznie zaprasza do udziału w V Jarmarku ,,Sułkowicka Jesień” który odbędzie się 2 września w niedzielę o godz.1400 na Placu Targowym ,, Zielona Podkowa w Sułkowicach.

DYREKCJA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W RUDNIKU przypomina rodzicom dzieci przyjętych do Przedszkola o konieczności podpisania umów na korzystanie dziecka z Przedszkola. Ostateczny termin podpisania umów 28 sierpnia 2012 r. Niedotrzymanie powyższego terminu traktowane będzie jako rezygnacja z Przedszkola. Karta zapisu sporządzona w marcu nie stanowi podstawy przyjęcia dziecka do Przedszkola.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in.:- o tym jak entuzjastycznie witana jest ikona Matki Bożej Częstochowskiej, która wędruje od Władywostoku do Fatimy w obronie życia; oraz o szkodliwości radiestezji – świadectwo nawróconego radiestety.

WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ za ofiary dzięki którym mogliśmy zakupić opał na zimowe ogrzewanie. A także za ofiarę na kościół uczestnikom ,,dróżek” na Wniebowzięcie oraz Luigiemu i Zofii Ardau.

Więcej artykułów…