OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.02.2018 r. – I Niedziela Wielkiego Postu.

W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół przypomina nam prawdę, że każdy z nas jest kuszony. Pan Jezus także nie był w swoim ziemskim życiu wolny od pokus. Pokazał nam jednak, jak należy z nimi walczyć.

W tym tygodniu patronuje nam:

W czwartek – św. Piotr Apostoł, pierwszy biskup Rzymu, papież, nauczyciel wiary i wierny naśladowca Chrystusa.

PRZEZ CAŁY WIELKI POST W KAŻDY PIĄTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI O GODZINIE 1615 o 1700 MSZA ŚWIĘTA o 1730 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH.

W NIEDZIELĘ DROGA KRZYŻOWA o godz. 1400 o 1500 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym, po nich msza święta bez kazania.

BÓG ZAPŁAĆ ZA ZŁOŻONE TYDZIEŃ TEMU OFIARY NA POTRZEBY NASZEJ ŚWIĄTYNI A MIANOWICIE NA NASZ WKŁAD WŁASNY NA REMONT STAREGO KOŚCIÓŁKA. BÓG ZAPŁAĆ.

Zakład Kominiarski Wieliczka ul. Sikorskiego 4 zawiadamia nas, że w dniach od 19 do 26 lutego będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’: m.in. o fenomenie rodziny, która wiele może dzięki miłości wzajemnej.

Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

W IMIENIU NASZEJ MILENKI CYGAN I JEJ RODZICÓW TRADYCYJNIE BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA NIEJ O 1 % PODATKU. ULOTKI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZY STOLIKU Z PRASĄ.

Pamiętamy o solenizantach i jubilatach, których polecamy Bożej opiece.