OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 22.04.2012 r.

W dniu dzisiejszym Bóg wzywa nas do dawania świadectwa. Każdy jest powołany, tak jak apostołowie, do ukazywania Chrystusa poprzez słowa i czyny. Jednak tym wszystkim, którzy obawiają się owego świadectwa, Jezus mówi: „Pokój wam” .

Dzisiaj po wieczornej mszy świętej na plebani spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Jutro Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. W środę święto Świętego Marka Ewangelisty.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ PRZYPADA ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA. MÓDLMY SIĘ SZCZEGÓLNIE O POWOŁANIA Z NASZEJ PARAFII.

W tym tygodniu dzięki panu Władysławowi Chmielikowi i Marianowi Grabowskiemu oraz wszystkim gorliwym parafianom, uszczelniliśmy płytę wejściową do kościoła.

Dzięki wspaniałym parafianom kończymy również remont salki dla scholii, ministrantów i dla Żywych Róż. Został pomalowany również dach na plebanii i doprowadzona miejska woda. Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’ m. in. które objawienia prywatne są prawdziwe ? Rozmowa z Żydem, który wierzy, że Jezus jest Mesjaszem.